Hoera, ik sta erbij! Van der Meer is een van de 100 meest voorkomende familienamen van Nederland. Kijk hieronder of je eigen naam ook de top-100 haalt.

Foto: Rob Kievit / CC BY-SA 2.0
Dit overzicht is gebaseerd op een artikel van Leendert Brouwer (PDF), die naast elkaar zette hoe vaak achternamen voorkwamen in de volkstelling van 1947 en in de Gemeentelijke Basisadministratie in 2007.
Alle namen in de top 100 klinken oer-Hollands. Er zit geen enkele ‘allochtone’ familienaam tussen. De meest voorkomende achternamen in 2007 die in 1947 nog niet voorkwamen zijn: Yilmaz, Nguyen, Ali, Mohamed en Ahmed.
Attention: The internal data of table “29” is corrupted!
Alwin de jong zegt
Wie wist altijd al dat er te veel “de jongers” zijn
(En te veel alwinetjes)
Willemijn zegt
Super leuk dit mijn achternaam is scholten en ik vind het super leuk Om tezien! Dat hij op de 60 plek staat!:) (maar wel wat minder van de reactie hier boven van Teun! Maar ja Kinderen altijd:)
Tim zegt
Noob
Fuck
You
Loezer
Willemijn zegt
Super leuk dit mijn achternaam is scholten en ik vind het super leuk Om tezien! Dat hij op de 60 plek staat!:) (maar wel wat minder van de reactie hier boven van Teun! Maar ja Kinderen altijd:)
Michel zegt
Wij staan op de 10de plaats. De Meijer familie. Lijkt wel de vroegere hit parade. Wij zijn de naam met stip die omhoog in de rang stelling kruipt
Smit zegt
Mijn is smit en die komt geeneens voor in de top 100, wel Smits maar dat is een andere naam
Peter zegt
Jou kanker moeders